Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Sztofrowa Huta

Sztofrowa Huta, pomorskie

  • 750 000 zł
  • 11 862 m²
  • 63,23 zł/m²

Zdjęcie

Krystyna Stakhov...

Skontaktuj się

Działka budowlana Sztofrowa Huta

Sztofrowa Huta, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

750 000 zł

11 862 m²

63,23 zł/m²

Działka budowlana Sztofrowa Huta

Zaktualizowane: 12 maja 2026

750 000 zł 11 862 m² 63,23 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (63,23 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 11 862 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, pusta, staw / oczko wodne
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Działka inwestycyjna z WZ na 5 domów Sztofrowa Huta.
Grunt, który realnie zarabia ponad 1,18 ha z wydanymi warunkami zabudowy na 5 domów jednorodzinnych.
Idealna propozycja dla inwestora szukającego projektu do szybkiego podziału i realizacji kameralnego osiedla w spokojnej, zielonej lokalizacji.
Kluczowe informacje:
Lokalizacja: Sztofrowa Huta, gm. Nowa Karczma.

Powierzchnia: 1,1862 ha (11 862 m²)

Cena: 750 000 zł. (...)

Agent

Krystyna Stakhova

880 813...

880 813 135

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krystyna Stakhova

880 813...

880 813 135

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krystyna Stakhova

Zostaw telefon, oddzwonimy